Ремонт дороги. Актуальні питання

До Матвіївської сільської ради регулярно надходять звернення від депутатів   та мешканців села Матвіївка,  щодо аварійності дороги М-18 – Н-15. На ці звернення керівництво громади завжди реагує вчасно.

Ще раз наголошуємо на те, що – дорога обласного значення і ремонтувати її мають за кошти обласного бюджету. Представниками сільської ради було написано чимало листів з проханням пришвидшити цей процес. Справді, це болюче питання для всіх і сільська рада тримає руку на пульсі постійно нагадуючи про це керівництву ЗОДА.

Задля уникнення можливих аварійних ситуацій було прийняте рішення власними силами зменшити ямковість на деяких ділянках шляхом підсипання асфальтогранульованої суміші.

Висловлюємо велику вдячність керівнику ТОВ «Ремшляхбуд» Кіркову О.Ф. за надання матеріалу, КСП «Матвіївка» на чолі з директором Лукіним С.І. за активну роботу та Ільїну В.Г., Гунько С.Г., Парфьонову О.В.  за   працівників, які допомагали в процесі виконання робіт.

Це невеликий крок в аспекті глобального питання, але так ми      рухаємося вперед задля вирішення цієї проблеми.  Головним пріоритетом сільської ради завжди є покращення умов благоустрою громади!

Актуальна інформація для жителів: за  інформацією ЗОДА дорога М-18 – Н-15(вул. Центральна села Матвіївка)  буде відремонтована в повному обсязі  в 2022 році з облаштуванням пішохідних зон!