Звіт про роботу відділу “Центр надання адміністративних послуг” за 2021 рік

Станом на  17.11.2021 року відділом Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Матвіївської сільської ради будо надано 1607 адміністративних послуг, з них:

–  реєстрацій місця проживання – 205,

–  зняття з місця проживання –  165,

–  довідок про реєстрацію місця проживання – 527,

– витягів (довідок) про зареєстрованих за місцем проживання – 537,

– державна реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – 554,

– інформаційні довідки з державного реєстру речових прав на нерухоме майно — 59,

– послуги з земельних питань — 115

– надано консультації громадянам – 1495

– проведено актуалізацію відомостей в РТГ – 2350 громадян громади

Відділом  ЦНАП виконуються у встановлений строк та відповідно до чинного законодавства всі необхідні звіти та контрольні інформації  у сфері надання адміністративних послуг,  також виконуються запити установ, організацій, підприємств, що входять до компетенції відділу, звернення громадян тощо.

Відділ ЦНАП виконавчого комітету Матвіївської сільської ради зареєстрований на Гіді з державних послуг на порталі Дія в реєстрі ЦНАПів України; на платформі центрів Дія (для громадян та працівників відділів ЦНАП); підключений до програмного комплексу автоматизації центрів надання адміністративних послуг «Вулик». Завершується робота по підключенню до Державного реєстру актів цивільного стану громадян в ДП “Національні інформаційні системи”, та також підготовлені (готові до відправки) документи для проходження іспиту державним реєстратором в Міністерстві юстиції України у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Відділ ЦНАП долучився до центрів підтримки Дія, для надання консультативної допомоги суб’єтам звернення при  отриманні та генеруванні COVID-сертифікатів.

На сайті Матвіївської територіальної громади та на сторінці Матвіївської сільської ради постійно публікується інформація про роботу відділу, інформування про адміністративні послуги, які надаються відділом та про послуги, які можна отримати онлайн, консультації, рекомендації, актуальні посилання, тощо для отримання адміністративних послуг.

У ЦНАП працюють 3 працівники, 2 з яких мають сертифікати вакцинованих, 1-  сертифікат про одужання від  COVID-19.

Начальник відділу ЦНАП                                                      Вікторія КАПТЮХ