3 грудня 2021 року у місті Києві відбувся підсумковий етап Всеукраїнського фестивалю творчості «Барви життя». Матвіївську територіальну громаду, зі своїми творчими роботами, представляв майстер і художник з селища Кам’яне Поліщук Володимир Іванович.

Фестиваль зібрав митців з усієї України. Володимир Іванович гідно представив нашу громаду на Всеукраїнському рівні за видами мистецтва: художня творчість і декоративно – прикладне мистецтво та був нагороджений Дипломом учасника фестивалю.

Ще одна цікава подія цієї суботи, 4 грудня 2021 року, відбулась у місті Києві. Участь у світовому рекорді від проєкту INSHE ART UKRAINE взяла художниця з селища Кам’яного Валентина Поліщук зі своєю роботою «Я в тобі проросла» на полотні 100х100 см. У результаті Валентина отримала Лондонський диплом учасника світового рекорду.

Щиро дякуємо нашим талановитим майстрам за їх невтомну працю, творчі здобутки та примноження слави рідного краю! Бажаємо міцного здоров’я та нових творчих успіхів!