Місячник безпеки життєдіяльності у закладах освіти

На виконання спільного наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та головного управління ДСПС України у Запорізькій області від 28.10.2021 № НС- 436 53 473 «Про проведення Місячника безпеки життєдіяльності у закладах запорізької області в 2021 році», наказу Відділу освіти Матвіївської сільської ради від 29.10.2021 № 112 «Про проведення Місячника безпеки життєдіяльності у закладах Матвіївської сільської ради в 2021 році», з метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти та підлітки, а також закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під вивчення шкільного курсу «Основ здоров’я» та відпрацювання дій дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, з 1 листопада 2021 року, протягом місяця, в усіх закладах освіти Матвіївської сільської ради тривав Місячник безпеки життєдіяльності, в рамках якого проводилась змістовна і творча робота: проводились заходи по удосконаленню знань з правил дорожнього руху, правил пожежної безпеки,правил особистої безпеки та правил здорового способу життя.                      Заходи були корисними, цікавими та веселими.

Сподіваємося, що спільними зусиллями можливо вирішити основну проблему людства, збережемо найцінніший скарб – дитячі життя!