Інформація щодо генерації COVID-сертифікатів

За рекомендацією Міністерства цифрової трансформації, яке координує діяльність органів, що утворили ЦНАПи, з питань підвищення рівня якості надання електронних та адміністративних послуг, розширення функцій та переліку послуг та усвідомлюючи гостроту та актуальність ситуації, що склалася відповідно до епідеміологічного стану в країні, високу кількість  випадків діагностування інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, відділ ЦНАП виконавчого комітету Матвіївської сільської ради долучається до надання консультативної допомоги суб’єтам звернення при отриманні адміністративних послуг в електронній формі, зокрема, генерації COVID-сертифікатів.

Якщо у вас виникли проблеми  при реєстрації в застосунку Дія, на порталі Дія, або при генерації COVID-сертифікатів, звертайтесь до адміністраторів відділу ЦНАП за консультацією телефоном 050 818 26 72, або особисто при відвідуванні ЦНАПу.

Мінцифрою наразі спрощено отримання COVID-сертифікатів:

1. В застосунку Дія можливо отримати COVID-сертифікати (жовті – з одною дозою щеплення, зелені – з двома дозами щеплення) тим, хто має ID картку, або біомертичний закордонний паспорт без Дія.Підису. Тепер не потрібно підписувати обличчям у застосунку. Досить дати згоду на передачу даних і сертифікат підтягнеться у Дію.

2. Згенерувати COVID-сертифікат за паспортом-книжечкою можливо  на порталі Дія, якщо в електронному реєстрі мається інформація про щеплення двома дозами вакцини. Це можна зробити через ваш банк (BankID), електронний підпис або Дія.Підпис. Якщо ви вперше на порталі, потрібно зареєструватись, потім перейти в розділ «Популярні послуги», далі вибрати «отримати COVID-сертифікат», потім за підказками надати згоду на обробку персональних  даних та підписати КЕПом або Дія.Підписом. Після цього ви можете отримати  PDF-версію документа з порталу Дія на свій смартфон чи комп’ютер.

3. В застосунку Дія з 13.11.2021 можливо отримати сертифікати одужавших від COVID19, вибравши «Послуги», потім «COVID-сертифікати», «Міжнародний COVID-сертифікат», «Отримати сертифікат», після перевірки сертифікат буде підтягнуто в застосунок.