9 листопада – День української писемності та мови

Стартував тиждень української мови та літератури і в закладах освіти Матвіївської територіальної громади. Святковий настрій панував в опорному закладі освіти «Матвіївський ЗНВК «Всесвіт» Матвіївської сільської ради» та його філіях. Спільними зусиллями вчителів та учнів були підготовлені виставки малюнків «Українська мова», оформлено інформаційні стенди «9 листопада – День української мови та писемності».

         Відбулося урочисте відкриття Першого етапу 12 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2021-2022 навчальному році в актовому залі багато зібрало слухачів. Учні із сцени декламували вірші, гуморески, промовляли скоромовки, а також виконували музичні номери.  

        Здобувачі освіти 8-11 класів та вчителі демонстрували рівень знань української мови, долучившись до написання Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності. Учні 3-11 класів з великим задоволенням прийняли участь у І етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

        Зокрема, учні 4 класу Дружелюбівської філії ОЗО “Матвіївський ЗНВК “Всесвіт” долучилися до Всеукраїнського конкурсу “Слово до слова” від освітнього проєкту “На урок”.

        Слід зазначити, що всі заходи пройшли на достойному рівні, з дотриманням всіх необхідних карантинних заходів та застережень.