Оголошення про громадське обговорення проєкту рішення «Про бюджет Матвіївської територіальної громади на 2022рік»

Відповідно до регламенту сільської ради та з метою забезпечення конституційних прав громадян щодо звернень та пропозицій, де висловлюються поради і рекомендації щодо діяльності органів місцевого самоврядування, врегулювання суспільних відносин та умов життя, створення можливості брати участь в обговоренні нагальних проблем, на які спрямовуються кошти бюджету громади, Матвіївська сільська рада проведе громадське обговорення проєкту бюджету Матвіївської територіальної громади на 2022 рік.   

         До обговорення запрошуються  представники громадських організацій та господарюючих суб’єктів, вуличні комітети та жителі громади.

         У зв’язку з червоною зоною до обговорення будуть допущені громадяни які попередньо запишуться за номером телефону:0660146763 та на вході нададуть  сертифікат про дві вакцинації від COVID-19  в додатку «Дія» або в роздрукованому вигляді або ПЦР тест який був зроблений не менше аніж за 24-години.  Громадяни які не дотримуються вищезазначених вимог – до обговорення не допустяться!!!!!

         Сам захід відбудеться 12.11.2021 року о 10:00 в приміщенні сільської ради, за адресою: вул. Цетральна 77 А (актова зала, другий поверх).