Увага! Попередження!

За вимогами Закону України  «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» Споживачі питної води зобов’язані своєчасно вносити плату за використану питну воду, відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення, забезпечувати безперешкодних доступ відповідальних представників Підприємства до власних водопровідних мереж та обладнання для контролю за рівнем споживання питної води, а також для виконання відключення/обмеження споживача відповідно до встановлення  порядку. В разі перешкоди у доступі зазначених представників до водопровідних мереж та обладнання споживача, споживач несе відповідальність відповідно до закону.

КП «Дружелюбівський сількомунгосп» повідомляє про те, що у разі не здійснення споживачами розрахунків за надані послуги з водопостачання  у передбачені договорами строки до споживачів будуть застосовані заходи припинення надання послуг ПОВНІСТЮ.

КП «Дружелюбівський сількомунгосп» НАПОЛЯГАЄ на негайному погашенні заборгованості серед населення за отримані послуги з водопостачання за для запобігання негативних наслідків після припинення водопостачання.

Додатково повідомляємо, що планові обмеження водопостачання у зв’язку з виникненням заборгованості серед споживачів КП «Дружелюбівський сількомунгосп» заплановано з 21.09.2021.