СВОЄЧАСНА ВАКЦИНАЦІЯ – ЦЕ ВИРАЗ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ОПІКУВАННЯ БЕЗПЕКОЮ СВОГО ОТОЧЕННЯ

На цьому наголосив голова Запорізької облдержадміністрації під час обговорення питання готовності навчальних закладів в умовах пандемії на колегії облдержадміністрації.Звертаючись до учасників колегії, заступник голови ОДА Руслан Шиханов акцентував увагу на тому, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 загострюється, а тому питання вакцинації стає все актуальнішим.

  • Від того, чи зроблено щеплення, залежить не тільки здоров’я самих педагогів, а й дітей, безпеки їх родин, – зауважив посадовець.

На сьогодні найбільш відповідально до свого здоров’я поставилися працівники закладів професійно-технічної та вищої освіти. В цей же час понад 80% персоналу пройшли щеплення лише у 44 школах та 11 дитсадках.Коментуючи показники щеплення проти COVID-19 працівників освітніх закладів, голова Запорізької ОДА Олександр Старух наголосив:

  • Весь світ живе в умовах пандемії і варто це враховувати. Вчителям може і зручно сидіти на дистанційній роботі та перекладати свої задачі на батьків, але це не нормально. Заклади освіти мають працювати та надавати якісну освіту, а для цього треба створити безпечне освітнє середовище. Зрозуміло, що є протипоказання, враховується добровільність, але треба нести і відповідальність за своє здоров’я, безпеку своїх колег та вихованців, їх родини, – наголосив Олександр Старух.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю