НА АВТОДОРОЗІ ЗАПОРІЖЖЯ – ДОНЕЦЬК ЦІЛОДОБОВО КИПИТЬ РОБОТА

На ділянці км 51+106 — км 69+888 автомобільної дороги Н-15 Запоріжжя — Донецьк минулого місяця було розпочато поточний середній ремонт дорожнього покриття. Це ділянка від річки Верхня Терса, що перетинає автодорогу, й до самої межі з Дніпропетровською областю.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області ремонт виконує ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Через те, що значна частина ділянок автодороги мала просідання асфальту, а також велику колійність, працівники підрядної організації виконують роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг».  

Станом на 2 вересня, з запланованих 18,8 км ремонту, підрядники вже виконали фрезерування зношеного дорожнього покриття на протяжності близько 15 км. На 12 км виконані роботи з укріплення основи методом регенерації. 

На вже підготовлених ділянках, дорожники розпочали влаштовувати вирівнюючий шар дорожнього покриття. Укладання асфальту виконують вночі.

На час ремонту, на окремих ділянках автодороги організовано реверсний рух. Тому, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області прохає водіїв з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, та дотримуватись вимог дорожніх знаків.