Пролунав перший дзвоник в школах громади

1 вересня 2021 у навчальних закладах Матвіївської громади відбулося свято – День знань, яке знаменує  досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто вийшов на фінішну пряму.

         Сьогодні у школах громади пролунали перші дзвоники, які покликали  63 першачків   у країну  знань.

         Кожен навчальний заклад нашої громади відвідали представники Матвіївської сільської ради, сільський голова Гладишев О.С. відвідав опорний заклад освіти «Матвіївський ЗНВК «Всесвіт» Матвіївської сільської ради», заступник сільського голови Ніколаєнко В.М. побував в Дружелюбівській філії опорного закладу, начальник Відділу освіти Залозна М. В. приїхала в гості до Купріянівської філії опорного закладу ОЗО та представила широкому  загалу нового завідувача філії Рабешко В.В., секретар Матвіївської  сільської ради Кучерова О.М. та головний спеціаліст Відділу освіти Литвин М.П. вітали зі святом учнів Кам`янської філії ОЗО.

         Окрім щирих поздоровлень  учням, вчителям та батькам,  усім першокласникам були подаровані символічні подарунки від Матвіївської сільської ради.  Після цього  пролунав голос дзвоника, скликаючи учнів та вчителів  до класів.

         Дякуємо за підтримку та допомогу в організації навчального процесу народному депутату від партії «Слуга народу» Нікітіній М.В., депутату обласної ради Передерію В.М. Також висловлюємо вдячність нашим фермерам: Лещенко В.М., Агаркову В.І.,  Пунді М.П., Зизі Л.Г., Чайкіну А.А..  підприємцям :  Жук З.А., родині   Дубових та  керівнику ТОВ                             « Ремшляхбуд» Кіркову О.Ф.

         Зі святом  усіх – з Днем знань. З початком нового навчального року!