Пройшов огляд художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва Матвіївської громади

01 липня 2021 року на території Матвіївської громади в Купріянівському сільському будинку культури, пройшов обласний огляд художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва Матвіївської громади, присвячений 25-й річниці прийняття Конституції України та 30-й річниці Незалежності України.

 Комісію привітно зустріли короваєм і виконанням пісні «Зеленеє жито» та запросили переглянути виставку майстрів народно-ужиткового мистецтва. Концертна програма пройшла на одному подиху. Щирі оплески та посмішки глядачів створювали дружню атмосферу в залі.

На огляді були присутні: Матвіївський сільський голова Олексій Гладишев, староста Матвіївської сільської ради Тетяна Захарченко, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Олена Лук`янчук.

Після виступів аматорів сцени члени обласної оглядової комісії комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради провели аналіз діяльності закладів культури Матвіївської територіальної громади. Підводячи підсумки члени комісії відзначили належну підготовку та організацію огляду художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва Матвіївської територіальної громади.

Теплі слова вітання та вдячності за підготовку та участь в огляді відділ культури, туризму молоді на спорту Матвіївської сільської ради висловлює працівникам закладів культури, аматорам та майстрам народного мистецтва, дітям та молоді, вихованцям закладів культури та вихованцям і викладачам комунального закладу «Матвіївська дитяча музична школа».

Особлива подяка за допомогу в організації огляду Матвіївському сільському голові Олексію Гладишеву, старості Матвіївської сільської ради Тетяні Захарченко, начальнику відділу освіти Мар’яні Залозній, директору ЗНВК «Всесвіт» Олені Фесенко, водію ЗНВК «Всесвіт» Сергію Гуменюку .