У новорічно – різдвяні свята усі діти чекають на дива, подарунки та потребують уваги дорослих. Саме для того, аби створити таку казкову атмосферу 24 грудня 2021 року в Новософіївському будинку культури  для дітей пільгових категорій та дітей з особливими потребами  було проведено феєрично-яскраве новорічне свято. Від імені Матвіївської громади усіх присутніх з прийдешніми святами привітав сільський голова Олексій Гладишев.

В казковій атмосфері малята та школярі захоплено спостерігали за героями вистави, брали участь у конкурсах. Розважали гостей чарівні ельфи, Грінч та Дід Мороз зі Снігуронькою. Також актори представили спеціальне новорічне шоу з неоновими мильними кульками.  Кожна дитина отримала від Діда Мороза солодкий подарунок та яскраві емоції. Під кінець свята всі робили фото на згадку біля ялинки та загадували бажання на наступний рік.

Матвіївська сільська рада дякує за допомогу нашим підприємцям, які з радістю долучилися та підтримали нас в потрібну хвилину. Ви – найкращі!!!! Також величезне спасибі за допомогу директору ОЗО Матвіївський ЗНВК «Всесвіт» Матвіївської сільської ради Фесенко Олені Сергіївні, водіям та педагогам, які супроводжували дітей на свято.  Ваша підтримка та допомога особливо важлива.

Інколи здається, що в світі мало добра й позитиву, проте, дивлячись на захоплені очі дітей, щирі посмішки дорослих, мимоволі спадає на думку – за для цього варто жити, творити, дарувати радість.

Щасливих свят!!!