УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ НОВИХ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ ДЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьогодні урочисто вручили ключі від нових шкільних автобусів для громад. Це заключна у цьому році партія транспорту для школярів – п’ять транспортних одиниць із 20 запланованих у 2021 році (15 автобусів вручено раніше). Крім цього, у 2021 році були передані територіям області ще 6 шкільних автобусів, які були придбані за кошти виділені у 2020 році.Сьогодні шкільні автобуси отримали:✅ Малобілозерська сільська рада Василівського району, ✅ Матвіївська сільська рада Запорізького району, ✅ Терпіннівська сільська рада Мелітопольського району, ✅ Чкаловська сільська рада Мелітопольського району, ✅ Якимівська селищна рада Мелітопольського району Запорізької області.На сьогодні усі об’єднані територіальні громади області мають шкільні автобуси. Керівництво області і надалі приділятиме велику увагу освітній галузі регіону.