Керівникам підприємств, установ, організацій та мешканцям населених пунктів Матвіївської територіальної громади!

Відповідно до Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 733 та Плану проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Запорізької області Запорізькою обласною державною адміністрацію 18.11.2021 з 13 години 50 хвилин до 14 години 10 хвилин на території областісплановано проведенняперевірки функціонування територіальної та місцевих автоматизованих систем оповіщення.

При отримані сигналів уважно вислуховувати інформацію та діяти за рекомендаціями.

Адміністрація Матвіївської сільської ради.