Дитячий майданчик: радість для дітвори, подяка від дорослих

Немає нічого кращого, аніж дитячий сміх, щасливі оченята та непідробна радість. Для дітей села Купріянівка  Матвіївської громади таку радість подарував місцевий фермер – підприємець Андрій Чайкін, коли вирішив за власний кошт придбати та встановити новий  ігровий майданчик.

Сільський голова Олексій Гладишев подякував Андрію Анатолійовичу  за фінансування  дитячого   майданчика, небайдуже ставлення до проблем села  та турботу про дітей.

Олексій Сергійович  зазначив, що тепер діти зможуть більше часу проводити  на свіжому повітрі. Гойдалка, дитячий  комплекс для ігор вуличні тренажери «Воркаут» відтепер слугуватимуть  найменшим  дітям не тільки для розваги, а й сприятимуть  їх фізичному  розвитку.

Матвіївська сільська рада та жителі Купріянівки  дякують пану Андрію за активну соціальну позицію. Бажаємо Вам  здоров’я, успіхів і фінансового процвітання! Сподіваємось на подальшу підтримку!