Сільський голова Олексій Гладишев взяв участь у форумі “Україна 30. Безпечна громада”

Представники місцевого самоврядування Запорізької області взяли участь в роботі Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпечна громада».

Серед представників Запорізького краю форум відвідав  наш сільський голова Олексій Гладишев та інші представники громад.

Форум відкрив Президент України Володимир Зеленський. Також у форумі взяли участь заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов  і міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Тема першої сесії: «Розвиток безпечного середовища». Зокрема, в першій частині сесії взяв участь голова Національної поліції України Ігор Клименко  та голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

«Безпечна інфраструктура» – тема другої сесії, під час якої заступник міністра інфраструктури Мустафа Наєм розповів про розвиток безпечної інфраструктури, а перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький – про масштабування проекту автофіксації порушень ПДР.

Тема третьої сесії – «Розвиток цифрових сервісів для громадян». Так, керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік розповів про перспективи впровадження електронного сервісу державних послуг, а голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко – про впровадження електронної реєстрації громадян.