Відбулась робоча нарада з керівниками закладів освіти

29 жовтня 2021 року, під головуванням начальника Відділу освіти Матвіївської сільської ради Залозної Мар’яни, відбулась робоча нарада з керівниками закладів освіти, на якій було розглянуто ряд надважливих питань: початок опалювального сезону; організація безпечного та якісного харчування дітей; проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів та вакцинації працівників підпорядкованих закладів освіти; обговорення наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04 жовтня 2021 року N2153 ; опрацьовані питання щодо своєчасного надання звітностей, контролю за відвідуванням учнів, моніторинг захворюваності на COVID-19.
Також, завідувачам філій було передано ультрафіолетові світильники для дизенфекції , які подарував мешканець с.Матвіївка Дьяченко Юрій, за що йому величезна дяка !
Нарада пройшла у плідному та конструктивному діалозі. Всі учасники у ході спілкування отримали відповіді на запитання та необхідні рекомендації.