Шановні працівники освіти! Вітаємо Вас з професійним святом − Днем Вчителя!

Кожного року в першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. Мудрі, завжди привітні та працелюбні – навіть цих слів не вистачить, щоб описати наших освітян.

Аби подякувати вчителям нашої громади за наполегливу працю, керівництвом Матвіївської сільської ради було організовано концертну програму та церемонію нагородження.

За словами сільського голови Олексія Гладишева, дуже хотілося, щоб вчителі відчули, що їхню працю шанують і підтримують. Вітаючи педагогів, Олексій Сергійович та начальниця Відділу освіти Мар`яна Залозна наголосили: «Цього дня хочеться, щоб ви, шановні вчителі, забули про всі проблеми та незгоди. Ми намагалися зробити це свято яскравим, щоб ви трішки відволіклися від завжди клопіткої роботи. Сьогодні Ви закладаєте наше спільне майбутнє, виховуючи дітей громади. Тож, бажаємо Вам спокійних уроків, слухняних учнів та довгого і щасливого життя! Віримо, що всі побажання, які сьогодні Вам адресують, здійсняться!».

Для гостей свята своє мистецтво дарували гурт «Діамант» та учасник шоу Х-фактор та багатьох інших талант-шоу Сергій Соловйов, який порадував слухачів не лише своєю чудовою музикою, а й веселою атмосферою під час виступу.

Шановні працівники освіти, ще раз бажаємо вам миру, злагоди та тільки позитивних емоцій!