Увага важливе оголошення!

Керівникам підприємств, установ, організацій та мешканцям населених пунктів Матвіївської територіальної громади! Відповідно до Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 733 та Плану проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Запорізької області Запорізькою обласною державною адміністрацією 29.09.2021р. З 13 години 50 хвилин до 14 години 10 хвилин на території області буде проводитися перевірка функціонування територіальної автоматизованої системи оповіщення.

При отримані сигналів уважно вислуховувати оголошення та діяти за рекомендаціями.

Адміністрація Матвіївської сільської ради.