Візит спеціаліста центру зайнятості до Матвіївської громади

23.09.2021 змістовно поспілкувались з начальником відділу організаційної та кадрової роботи Матвіївської сільської ради під час виїзної робочої зустрічі в об’єднаній територіальній громаді.

В ході спілкування фахівцем Вільнянської філії було надано інформацію про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, про професійно-кваліфікаційний склад шукачів роботи, про послуги та можливості служби зайнятості у процесі підбору кадрів на відкриті вакансії. Також було уточнено щодо видів, термінів та шляхів подання регулярної звітності, в тому числи засобами електронних сервісів на порталі служби зайнятості.

Доречним буде нагадати про оголошені Матвіївською сільською радою конкурси на заміщення вакантних посад головного спеціаліста з бухгалтерського обліку відділу соціально-економіного розвитку, інвестицій, бухгалтерського обліку, звітності та регуляторної діяльності (детальніше за посиланням https://bit.ly/2XBjSkx) та головного спеціаліста із землеустрою відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, комунальної власності та земельних відносин (деталі за лінком https://bit.ly/3u6kWZU). Документи від кандидатів на участь в конкурсі приймаються до 07.10.2021 за адресою: с. Матвіївка, вул. Центральна, 77, кабінет секретаря ради. Деталі за тел. 0992685198.

Exif_JPEG_420