Сьогодні ми реалізуємо соціальний проект «Активні парки – локації здорової України» на території Матвіївської громади. Проект передбачає розроблення та створення навігаційної карти занять у парках та скверах для всіх вікових груп. Ми хочемо, щоб жителі громади активно займалися спортом, і щоб спорт був доступний для всіх. Тому в межах програми Президента України, облаштовуємо активні парки. Для зручності елементи інфраструктури буде позначено QR-кодом з можливістю переходу на ресурс з відеоуроками. Активні парки мають залучити різні групи населення, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.Матвіївська сільська рада дякує кожному, хто долучився та допоміг реалізувати цей проєкт. Здорова нація- квітуча УКРАЇНА!