Відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС

16 вересня  відбулося засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації, яке провів сільський голова Олексій Гладишев.

На порядок денний засідання були винесені  такі питання:
Про епідемічний стан на території Запорізької області, пов’язаний з поширенням гострої респіраторної хвороби КОВІД-19, спричиненою короновірусом. Доповідав сімейний лікар та завідуючий  Матвіївською амбулаторією Шилаєв С. Наступне питання було про виконання заходів щодо запобігання хвороби. Доповідав сільський голова Гладишев О.  Третє питання було про  стан готовності до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, доповідав Ніколаєнко В.

Також обговорили питання про стан готовності до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із забезпеченням теплопостачання споживачам під час проведення опалювального сезону 2021/2022.

Детальніше з рішеннями комісії можна ознайомитися на  офіційному сайті Матвіївської сільської ради або перейшовши за посиланням в попередньому дописі.