Все буде ЦНАП! Матвіївська сільська рада вітає спеціалістів з професійним святом!

6 вересня в Україні святкується День адміністратора ЦНАП та 9-річчя створення ЦНАП. В нашій громаді відділ ЦНАП працює з початку року, в новому приміщенні тільки 1 місяць, але і ми вже маємо свої досягнення, з початку року жителі громади отримали   близько 1500 адміністративних послуг, також всі відвідувачі отримують необхідні фахові консультації. Матвіївська сільська рада вітає наших чудових спеціалістів з професійним святом! Працюємо і вдосконалюємося далі.  Все буде ЦНАП!

Нагадуємо, що відділ ЦНАП працює за адресою: с.Українка, вул.Миру, 14в, прийом громадян: понеділок-четвер з 8:00до 16:00, п’ятниця з 8:00 до 15:00 без перерви.