Ремонт доріг. Що вдалося, де зробили та які перспективи на майбутнє

“Чому ви половину дороги тільки відремонтували? Тобто “не наша” дорога? Це моя вулиця” – такі питання задають найчастіше, на що сільська рада не завжди може дати відповідь. Адже місцева влада може ремонтувати тільки власні, комунальні  дороги. Частина  центральних доріг в селах – це дороги обласного значення і, відповідно, ремонтуватися можуть тільки за кошти обласного  та державного бюджетів.

На початку літа  відбулося засідання комісії з обстеження стану  доріг в  Матвіївській  громаді,  яку очолив особисто сільський голова  Гладишев О.С.  З початку визначили першочерговість ремонту критичних ділянок  доріг. Так, поточний ремонт  покриття розпочали  з  села  Матвіївка (вул.: Лесі Українки, Гагаріна, провулок Стовби).

Наступними населеними пунктами,  де відновлювали покриття доріг та проводили ямковий  ремонт  стали: смт Кам`яне (вул. Зарічна),  селище Гасанівка (вул.Авраменка, Центральна), село Українка (вул.Польова), село Новоіванівське (вул.Центральна), село Дружелюбівка (вул.Шевченка, Олімпійська та провулок Степовий).

Станом на 30 серпня по всій громаді відремонтовано близько 20 кілометрів доріг місцевого значення. Чи це багато? – Ні.  Але це тільки початок роботи над покращенням життя нашого населення.