Матвіївська сільська рада висловлює подяку керівникам організацій та підприємств за допомогу в організації свята

Матвіївська сільська рада та особисто сільський голова Гладишев О.С. висловлює подяку керівникам організацій та підприємств за допомогу в організації свята до Дня 30-ї річниці Незалежності України, а саме: Зельдіну О.Ю (агрофірма «Нива»), Адамчуку П.С. (СФГ «Свіяна»), Баздирєву В.В.(ФГ «Вектор»), Фесенко О.С. (ЗНВК «Всесвіт»), Савченко А.О. (ПАТ «Янцевський гранітний кар’єр»), Ципиньо В.М. (ПАТ «ПРОМ Вибух»), Кукленку М.В. (ПСП «Журавлинка») та приватному підприємцю Фоміну С.В.

Також дякуємо працівникам відділів та установ, які в цей день були задіяні на заходах, а саме: 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області, відділу поліції №2 Запорізького районного управління ГУНП в Запорізькій області.