30 років Незалежності України. Як Матвіївська громада фестиваль проводила

22 серпня 2021 року у парку імені Ананія Білая села Матвіївка до 30-ї річниці НезалежностіУкраїни для всіх жителів та гостей Матвіївської територіальної громади пройшло театралізоване свято. Протягом дня на галявині парку проходила дитяча ігрова програма, різноманітні майстер-класи організовані працівниками закладів культури громади, виставка учнів та викладачів художнього відділення Матвіївської дитячої музичної школи, козацькі розваги від запорозьких козаків «Спас», парад вишиванок,виставка-продаж майстрів декоративно-ужиткового мистецтва громади та гостей з міста Запоріжжя. Чудові квіти від «Розіна»прикрасили сцену, а фотозони від працівників культури громади додали святкового колориту.

На свято були запрошені захисники нашої Держави, учасники Антитерористичної Операції та Операції Об’єднаних Сил, які отримали тематичні сувенірні чашки до 30-ї річниці Незалежності України.

Під час урочистостей право внести Державний Прапор України надано учасникам Антитерористичної Операції та Операції Об’єднаних Сил ДмитруАндрієнку та Данилові Цегельнику.

Жителів громади привітав зі святом Матвіївський сільський голова Олексій Гладишев та вручив грамоти, подякиза заслуги перед громадою і з нагоди 30-ї річниці незалежності України представникам трудових колективів громади, і гостям заходу.

Святковий захід відвідали запрошені представники медицини, поліції та державної служби надзвичайних ситуацій та представили на виставці найкращі зразки спеціальної техніки. Пожежники провели цікаві навчальні майстер-класи для відвідувачів.

Яскраве дійство відбувалось на святково прикрашеній сцені. Професійні ведучі Вадим Супруненко та Вікторія Одинока запалювали своєю потужною енергетикою гарний настрій глядачів. Свої таланти жителям громади та гостям свята дарували чарівна солісткаАліна Кононенко, вокально-інструментальний ансамбль «Діамант», керівник Олександр Федько, танцювальний гурток «Ранкові зорі», керівник Ольга Жепська, народний фольклорний самодіяльний колектив «Вечорниці», керівник Віктор Алейніков, самодіяльний народний вокальний ансамбль «Калинонька», керівник Олександр Коваль, Матвіївського сільського центру культури і дозвілля, маленькі солісти Валерія Красько та Макар Бондарєв, молодіжний гурт Матвіївської дитячої музичної школи, керівник Геннадій Линник,соліст ВіталійСамойленко в дуеті з Аліною Кононенко, солісти Купріянівського сільського будинку культури Маргарита Захарченкота Олександр Гриняк, солістка Марія Піддубна тавокальний ансамбль «Господині» Новософіївського сільського будинку культури. Жарти від Ольги Шапар та Людмили Пелих і запальні східні танці від Анни Малої додалиглядачам гарного настрою.

Окрасою свята стали гості громади народний вокальний ансамбль «Вечірня зіронька», керівник Микола Качур, чарівна солістка, Заслужений працівник культури України Олена Качур, зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Веселкові барви» Оріхівського центру культури і дозвілля, керівник Людмила Власенко.

Святковий коровай урожаю 2021 року шанобливо випечений умілими руками директора Купріянівського сільського будинку культури Анжели Саведчук з повагою вручено сільському голові Олексію Гладишеву.

Перша частина святкових заходів була завершена спільною піснею учасників концертута неймовірно яскравим феєрверком.

Під бурхливі оплески глядачів продовжили свято фіналіст телепроекту «Голос країни», суперфіналіст телепроекту «Співай із зіркою» Дмитро Єременко та кавер-гурт «ZNICE-бенд».

Театралізоване свято пройшло на високому організаційному рівніу радісній, піднесений атмосфері.

Щиро дякуємо усім учасникам заходу з нагоди 30-ї річниці незалежності України та усім, хто з любов’ю долучився до організації нашого спільного святкування Днянародження неньки України!

Хай це свято сповнює Вас шановні друзі життєдайною силою та натхненням!

Бажаємо міцного здоров’я, добробуту та віри у світле майбутнє України! Єдності нам усім, злагоди та миру!