Центр надання адміністративних послуг інформує

За період роботи ЦНАП в новому приміщенні за адресою с.Українка, вул. Миру, 14в з 04.08.2021 по 25.08.2021 з питання отримання адміністративних послуг, надання витягів, довідок, отримання консультацій звернулось 152 громадян територіальної громади,  з них:

-реєстрація/зняття місця проживання – 21;

– земельні питання – 11;

– видача витягів про зареєстрованих осіб – 23;

– видача довідок – 68;

– надано консультацій – 29

Також  оброблено та надано відповіді:

• на запити установ, організацій що стосуються діяльності ЦНАП – 19,
  • на звернення громадян – 1.

Нагадуємо жителям Матвіївської територіальної громади, що для отримання адміністративних послуг (затверджений список послуг, інформаційні картки послуг розміщено на сайті «Матвіївська громада»), довідок, витягів з питань, що належать до компетенції органів місцевого самоврядування необхідно звертатить до відділу «Центр надання адміністративних послуг» за адресою: с.Українка, вул.Миру, буд.14в (знаходиться поруч зі станцією «Янцеве»).

Графік прийому: понеділок-четвер з 8:00 до 16:00, п’ятниця з 08:00- 15:00 (без перерви), субота, неділя – вихідні дні.