10 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ на розвиток громад мого округу ❗️

Цей насичений парламентський рік — сотні змін: законодавчих, системних та посадових. Проте є те, що для мене залишається незмінним — жага розвивати округ. 📢 Саме тому, уже другий рік поспіль мені вдається залучати державні кошти для розбудови та якісних змін на окрузі. У 2021 — це 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток для ⤵️➖ Воздвижівської сільської територіальної громади;➖ Кушугумської селищної територіальної громади;➖ Тернуватської селищної територіальної громади;➖ Матвіївської сільської територіальної громади;➖ Михайлівської сільської територіальної громади.Детальніше про профінансовані об’єкти👇✅ 4178,563 тис. грн — «Будівництво вуличних водопровідних мереж с. Воздвижівка Гуляйпільського району Запорізької області»;✅ 2455,000 тис. грн — Придбання вакуумної машини для Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області;✅ 2241,182 тис. грн — Реалізація проєктів будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) об’єктів комунальної власності: «Капітальний ремонт даху комунального закладу «Тернуватський опорний заклад загальної середньої та дошкільної освіти» Тернуватської селищної ради;✅ 180,298 тис. грн — Придбання обладнання для шкільного харчоблока Матвіївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Всесвіт» Матвіївської сільської ради;✅ 145,440 тис. грн — Придбання меблів для шкільної їдальні Матвіївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Всесвіт» Матвіївської сільської ради;✅ 115,867 тис. грн — Придбання обладнання для харчоблока Дружелюбівського навчально-виховного комплексу Матвіївської сільської ради;✅ 58,467 тис. грн — Придбання елементів для дитячого ігрового майданчика смт Кам’яне, вул. Центральна, Запорізького району Запорізької області;✅ 92,298 тис. грн — Придбання елементів спортивно-ігрового майданчика для Купріянівського навчально-виховного комплексу Матвіївської сільської ради;✅ 100,000 тис. грн — Придбання елементів спортивно-ігрового майданчика для Матвіївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Всесвіт» Матвіївської сільської ради;✅ 358,000 тис. грн — Придбання елементів спортивно-ігрового майданчика для с. Московка, вул. Українська 33, Запорізького району, Запорізької області;✅ 74,300 тис. грн — Придбання елементів: Комплекс дитячий спортивно-ігровий у селі Вільноандріївка по вулиці Гоголя Запорізького району, Запорізької області.Роботи ще багато, тож працюємо далі📈Дякую платникам податків! Ми розбудовуємо округ РАЗОМ🤝Щиро ваша — Марина Нікітіна!