Шановні мешканці Матвіївської громади, землевласники та землекористувачі!

Матвіїівська сільська рада повідомляє про проведення містобудівного моніторингу реалізації генерального плану села Матвіївка Запорізького району Запорізької області.

Містобудівний моніторинг проводиться відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7 листопада 2011 року за №1268/20006, зі змінами, Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня  2011 року за № 1468/20206, зі змінами, а також рішення виконавчого комітету Матвіївської сільської ради від 20.07.2021 № 13 «Про проведення містобудівного моніторингу реалізації генерального плану села Матвіївка Запорізького району Запорізької області» та розпорядження сільського голови від 26.07.2021 № 206.

Метою проведення містобудівного моніторингу є отримання об’єктивних показників стану і змін об’єктів містобудування відповідно до містобудівної документації щодо оцінки та прогнозу впливу на забезпечення сталого розвитку села Матвіївка з урахуванням державних та громадських інтересів.

Матвіївська сільська рада запрошує громадськість, землевласників та землекористувачів долучитись до вказаного заходу, та у разі наявності надати до сільської ради обґрунтовані пропозиції щодо інвестиційних намірів використання земельних ділянок на території села Матвіївка, а також інформацію щодо змін об’єктів містобудування відповідно до генерального плану села Матвіївка Запорізького району Запорізької області.

Подання та прийом інформації та пропозицій громадськості здійснюється за адресою: с. Матвіївка, вул. Центральна, 77а, з дати оприлюднення цього повідомлення на офіційному вебсайті Матвіївської сільської ради до 11.08.2021 включно.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції (зауваження) і пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.