ШВИДКО, ЛЕГКО, ЗРУЧНО – отримуйте послуги ДРАЦС, не виходячи з дому

За допомогою вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» громадяни мають можливість отримати необхідні послуги з державної реєстрації актів цивільного стану просто зі своїх гаджетів.Маючи доступ до мережі Інтернет за лічений час ви зможете:☑️ подати заяви у сфері ДРАЦС: про народження, смерть , шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені; про анулювання або поновлення актового запису цивільного стану; для повторної видачі свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;☑️ здійснити попередній запис на прийом у зручний для себе час;☑️ отримати консультацію щодо надісланих через вебпортал заяв чи звернень;☑️ здійснити необхідну оплату державного мита чи платних послуг;☑️ відслідковувати стан заяв в Особистому кабінеті.❓Як скористатися сервісомПерейдіть на сайт за посиланням 🌐https://dracs.minjust.gov.ua та пройдіть первинну реєстрацію ⤵️💻 На Головній сторінці вебпорталу обрати вкладку «Первинна реєстрація», ввести логін, електронну пошту, прізвище, власне ім’я, по батькові. 📧 На електронну адресу користувача вебпорталу надійде пароль для входу в особистий кабінет. 📲 Для входу в особистий кабінет необхідно перейти за посиланням, яке вказано в повідомленні, та ввести логін і запропонований пароль. 👉 Далі натиснути кнопку [Вхід]. Запропонований в повідомленні пароль можна буде змінити 🔄, скориставшись відповідним пунктом меню особистого кабінету користувача. ✅ Тепер можна подавати заяву у сфері ДРАЦС.❗️Важливо: подання заяви можливе за умови наявності кваліфікованого електронного підпису. У разі його відсутності формується звернення до заяви, що потребує подальшого особистого звернення до відділу ДРАЦС впродовж 3️⃣ днів. ⚠️Нагадуємо, як отримати електронний цифровий підпис:🔰 Вам необхідно звернутися до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів (https://czo.gov.ua/ca-registry) і надати заповнену реєстраційну форму, ваші паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків. 🔰Якщо ви звернетесь до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ України, Приватбанку – ви зможете отримати кваліфікований електронний підпис безкоштовно.🤗 Тож, користуватися усіма можливостями електронних сервісів легко та швидко. Переконайтеся самі!