Матвіївська сільська рада дякує народному депутату Нікітіній Марині Вікторівні за допомогу

Нещодавно з робочим візитом нашу громаду відвідала народний депутат Нікітіна Марина Вікторівна. Зокрема народна обраниця відвідала гордість громади – навчально виховний комплекс “Всесвіт” на чолі з його директором О.Фесенко. Пізніше пані Марина завітала в гості до родини підприємців Жук, які провели екскурсію своїм центром “Розіна” котрий вражає ексклюзивними видами троянд.

За результатами зустрічі та за сприяння Марини Вікторівни з держбюджету було виділено 1.267 мільйона грн. на придбання ремонтно-пересувної автомайстерні.

Шановна Марина Вікторівна, від імені мешканців громади та сільського голови Олексія Гладишева прийміть слова вдячності за Вашу допомогу та підтримку! Ця допомога — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем населення!