Створи свою унікальну листівку до 30 річниці Незалежності України

Портал «Децентралізація» за підтримки швейцарсько-українського проекту DESPRO створив сервіс 30years.decentralization.gov.ua, що дозволяє у декілька кліків створити оригінальну листівку для привітання з Днем Незалежності України.

Завантажте на портал фото зі своєї громади: сучасних об’єктів, пам’яток, гарних краєвидів вашої громади чи колективів і отримайте унікальну вітальну листівку. Результатом діліться в соціальних мережах з друзями, колегами, партнерами.

Також ви можете виграти футболку з брендом децентралізації.

Відправляйте “Децентралізації” ПОСИЛАННЯ на розміщені листівки: можна у Фейсбук-месенджері або на пошту decentralization@minregion.gov.ua.

Щодня протягом місяця одна брендована футболка знаходитиме свого власника – творця кращої, на наш погляд, листівки.

У соцмережах не забудьте поставити хештег #листівкагромади

Чекаємо на ваші листівки!