Скетчи, колажі та відео. Як у ЗНВК”Всесвіт” організували онлайн табір для учнів

Цьогоріч, учні Матвіївського ЗНВК “Всесвіт” були учасниками мовного онлайн табору. Упродовж двох тижнів учні отримали знання в таких креативних техніках, як скетчі (sketching), колажі (collage), протилежності(appropriation), зіставлення (juxtaposition). Діти створили свою власну історію про рідне село, записували різні звуки місця проживання та створили своє власне відео. Познайомилися з такими спеціалістами як  Max Zabolotnyi, AR VFX Designer,  Roman Marushkin, Lead VFX artist,  Vernon James Manlapaz, Lead 3D Animator,  Vlad Vasylkevych, Head of Production, Lens Design, Kostiantyn Dzhurynskiy, VFX Designer,  Andrii Voloshyn, Concept Artist та отримали знання у створенні відео та анімації. І звичайно ж зустрічалися з волонтерами з різних країн: Бразилії, США, Іспанії, Індії та дізналися цікаві факти про їх культуру, їжу та традиції.