Оголошення про набір волонтерів для участі в проекті “Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні”

Фонд міжнародної солідарності у  рамках    Програми     «U-LEAD з Європою», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща оголосив конкурс для відбору громад-учасниць в рамках 3-річного проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

Для участі в конкурсі Матвіївська сільська рада територіальної громади Запорізького району Запорізької області проводить набір волонтерів для добровільної пожежної команди у складі 12 осіб, придатних за станом здоров’я, віком від 18 років, якіза фінансової підтримкифонду міжнародної солідарності, пройдуть навчання за професією пожежний-рятувальник.

За довідками та для зарахування до складу волонтерів для добровільної пожежної командиМатвіївської сільської ради звертатись до Андрієнко С.І., головного спеціаліста з цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Матвіївської сільської ради, кабінет № 4 або за телефоном 9-42-90.

Метою конкурсу є всебічна підтримка системи цивільного захисту населення в громадах України, зокрема шляхом формування добровільних пожежних команд, допомоги громадам у розробці програми покращення місцевої безпеки танавчальних візитів представників громад, головних управлінь ДСНС України у відповідних областях громад-учасниць проекту для вивчення польського досвіду у вказаній сфері.

Очікується, що в рамках конкурсу будуть відібрані 20 територіальних громад, які отримають як навчально-методичну допомогу з вдосконалення системи цивільного захисту на місцевому рівні, так і допомогу із забезпечення добровільних пожежних команд спеціалізованим спорядженням.

Заявки волонтерів для добровільної пожежної команди приймаються до14.07.2021 року включно.