Сьогодні 1.07.21. на базі Матвіївського ЗНВК «Всесвіт» відбулася зустріч керівників та працівників дитячих садків,  соціальної служби та служби у справах дітейМатвіївської сільської ради з  Алісою Макарихіною – представником  ГО «Запорізька обласна організація «Аутизм. Свідоме батьківство», яка презентувала новий проєкт  за підтримки  «Регіонального центру розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області».

Основна тема проєкту: «Раннє  виявлення дітей з особливими потребами». Також говорили про можливість співфінансування, навчання спеціалістів даного  напрямку  та відношення суспільства до такої тематики.

Під кінець зустрічі домовилися про подальшу співпрацю, спікер анонсувала наступну лекцію у жовтні.