До 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді на території Матвіївської територіальної громади, за підтримки Матвіївського сільського голови Олексія Гладишева, працівниками закладів культури проведено цикл святкових заходів.

Так у Новософіївському сільському будинку культури відбулось чудове свято з концертною програмою, різноманітними розвагами, вшануванням випускників, зустріччю з футбольною командою, яка стала переможцем та виборола І місце у змаганнях з футболу присвячених Дню Конституції України. До святкування та привітання випускників у Новософіївці долучились вільні байкери з міста Запоріжжя та створили учасникам та гостям заходу святковий настрій. Гості свята, танцювальний колектив «Ранкові зорі» Матвіївського центру культури і дозвілля, керівник Ольга Жепська, подарували яскраву танцювальну програму, а також провели танцювальний флешмоб для дітей. Свої яскраві виступи представили глядачам учні та викладачі комунального закладу «Матвіївська дитяча музична школа»: Ахмедова Еміна (сопілка) у супроводі інструментального ансамблю, керівник Дмитро Варцаб’юк, Тимченко Карина, керівник Віктор Бондаренко, вокально-інструментальний ансамбль, керівник Геннадій Линник, солісти Маша Піддубна, Аліна Назаренко, Каріна Курченко в дуеті «Діамант», Маргарита Захарченко, Валерія Красько, Аліна Кононенко, Людмила Тандура, Ольга Шапар, Олександр Гриняк, вокальний жіночий колектив «Господині», чудовий гумор подарували акторки театру мініатюр «Дві кумасі» Людмила Пелех та Ольга Шапар. Вітали жителів громади з 25-ї річницєю Конституції України та Днем молоді Матвіївський сільський голова Олексій Гладишев, начальник відділу культури, туризму молоді на спорту Олена Лук’янчук, начальник відділу освіти Мар’яна Залозна.

Незважаючи на погодні умови, яскраво пройшло свято у Матвіївському сільському центрі культури і дозвілля. В концертній програмі взяли участь колективи та учасники художньої самодіяльності Матвіївської територіальної громади: народний фольклорний самодіяльний колектив «Вечорниці», керівник Віктор Алейніков, солісти Оксана Чернецька, Людмила Тандура, танцювальний колектив «Ранкові зорі» Матвіївського центру культури і дозвілля, керівник Ольга Жепська. Святкування пройшли на одному подиху і завершились дискотеками.

Тематичні заходи до 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді провели працівники Купріянівської та Матвіївської бібліотек, організувавши виставки цікавих книг та інформаційні години. Працівники Купріянівського сільського будинку культури та Кам`яного будинку культури провели для жителів громади святкові дискотеки. Організатори заходів запросили на свята ігрові комплекси, батути, солодку вату, попкорн, тир та ін. Всі учасники святкових заходів отримали безліч позитивних емоцій.

Велику подяку за допомогу в організації святкових заходів відділ культури, туризму молоді на спорту, працівники закладів культури та учасники висловлюють Матвіївському сільському голові Олексію Гладишеву, начальнику відділу освіти Мар’яні Залозній, директору Дружелюбівського НВК Світлані Спиці, депутатам, старостам Матвіївської сільської ради, підприємцям громади.