Привітання сільського голови до Дня медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі, медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б  медична галузь, хто має відношення до рятування людського життя.

Напередодні свята, 18 червня,   відбулися святкові заходи до Дня медичного працівника. Вітали   квітами та  теплими слова медиків Матвіївської громади працівники сфери культури.

Сільський голова Олексій Гладишев особисто  висловив подяку усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх сумлінну та віддану працю: «Ваша щоденна  робота,  високий професіоналізм та відданість справі – це запорука успіхів та  кращого майбутнього. Адже здоров’я  – наше найбільше багатство». До привітань  також долучилася Олена Лук’янчук- начальник Відділу культури,туризму,молоді та спорту.