У громаді стартував сезон літніх таборів

Ось і закінчилася пора навчання! Веселе літо кличе дітей відпочивати.  Літо – це пора пригод, коли насичення емоціями не менш корисне, ніж вітамінами, коли хочеться вирватися з чотирьох стін і відчути єдність з природою. Літо – це окрема маленька республіка. Саме тому літній пришкільний табір «Перлини Всесвіту» є джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я, метою якого є не лише змістовне проведення дозвілля, а й сприяння розвитку особистості маленького українця.

14 червня 2021 року Матвіївський ЗНВК «Всесвіт» гостинно  прийняв у свої обійми дітей пільгових категорій Матвіївської сільської ради. Вихованцям літнього табору організовано повноцінне  дворазове харчування в їдальні комплексу, у раціон якого входять: свіжі овочі та фрукти, соки, кондитерські вироби, м’ясні, рибні продукти.

В цьому році у пришкільному таборі відпочиває 135 дітей. Саме тут діти гарно та корисно проводять час, розважаються з друзями, змагаються у різних видах спорту, малюють, виготовляють тематичні колажі.

Одночасно з роботою пришкільного табору в Дружелюбівському НВК, Купріянівському НВК , Кам’янській ЗОШI-II ступенів організовано роботу мовних шкіл.

Час, проведений учнями в мовних школах, насичений активними формами роботи: квестами, іграми, змаганнями, виставками. Вчителі приділяють особливу увагу розвитку творчих здібностей учнів, використовуючи ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів, формують комунікативні вміння дітей.