Служба у справах дітей проводить профілактичну роботу з підлітками перед канікулами

З метою недопущення вчинення правопорушень та злочинів неповнолітніми, забезпечення активної протидії порушенням громадського порядку у Матвіївській громаді працівниками відділу «Служба у справах дітей» та КУ «Центр надання соціальних послуг» разом з  представниками поліції, а саме: інспектором ювенальної превенції сектору превенції Запорізького РУП Босенко О.О. та дільничним офіцером поліції Чечелем В.В. було проведено профілактичні візити до родин. Обстежено умови проживання дітей, які знаходяться у складних життєвих обставинах. З батьками говорили   щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення проявів асоціальної поведінки, залишення дітей без нагляду.

Також проведено бесіду з працівниками місцевих закладів торгівлі. Особлива увага акцентована на дотриманні  вимог законодавства про заборону продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Якщо Вам відомо про випадки коли дитина перебуває у складних життєвих обставинах просимо повідомляти відділ «Служба у справах дітей» за номерами телефонів: 066 274 1588; 099 5480557.

mde