У Матвіївському ЗНВК «Всесвіт» пролунав останній дзвоник

Сьогодні, 11 червня відбулося свято школярів, які закінчують навчання. Діти,  батьки та вчителі зібралися на урочисту лінійку, щоб традиційно відсвяткувати цей чудовий та сповнений яскравими емоціями день.

Зі словами вітання до  школярів, випускників, вчителів та батьків звернулися заступник сільського голови Ніколаєнко Володимир та начальник Відділу освіти Матвіївської сільської ради Залозна Мар’яна . Найбільш  активних, здібних і талановитих учнів було нагороджено грамотами та грошовими сертифікатами! Свято Останнього дзвоника пройшло на достойному рівні, а головне, всі учасники заходу отримали неймовірні враження та задоволення.

Також було відзначено роботу керівника навчального закладу Фесенко Олени Сергіївни та всього педагогічного колективу, які завдяки спільній злагодженій роботі , показали гідний високий результат.

Багато щирих, теплих слів випускникам пролунало від директора ЗНВК «Всесвіт» Фесенко Олени Сергіївни, яка побажала особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою високих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин!!!