Свято останнього дзвоника 2021 року!

Матвіївська сільська рада  вітає випускників-2021 року Дружелюбівського навчально-виховного комплексу, їхніх батьків, педагогічний колектив та дирекцію школи зі святом останнього дзвоника! На захід з гарними вітаннями та щирими побажаннями завітали: заступник сільського голови Ніколаєнко Володимир, начальниця відділу освіти Залозна Мар’яна та начальниця відділу культури, туризму, молоді та спорту Лук`янчук Олена.  У вітальних словах до випускників були щирі настанови на майбутнє, побажання зробити вдалий вибір професії, пам’ятати вчителів та батьків.

Найкращі та найактивніші учні школи  отримали грамоти, подарунки та інші відзнаки.

А також, на урочистій лінійці до свята останнього дзвоника за результатами V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «KYRYLLOVKA – FEST» було вручено нагороди (дипломи, медалі та пам’ятні сувеніри) лауреату ІІІ ступеню Марії Піддубній, солістці Новософіївського сільського будинку культури, дипломантам Аліні Назаренко солістці Новософіївського сільського будинку культури та Каріні Курченко в дуеті «Діамант», керівник Ольга Шапар у номінації вокальне мистецтво.