Заходи до Міжнародного дня захисту дітей

До Дня захисту дітей на території Матвіївської територіальної громади працівниками закладів клубного типу проведено цикл заходів для дітей. Так у Новософіївському сільському будинку культури відбулось чудове дитяче свято «Свято миру і дитинства»: ігрова програма, різноманітні конкурси та розваги створили учасникам заходу святковий настрій. Гості свята, танцювальний колектив Матвіївського центру культури і  дозвілля, керівник Ольга Жепська, подарували яскраву танцювальну програму, а також провели флешмоб для діточок. Відбулось свято для діточок у Матвіївському сільському центрі культури і дозвілля з залученням учасників художньої самодіяльності. Свято пройшло на одному подиху, особливо сподобалась дітям програма Фарби-Холлі. До проведення заходу долучилася Матвіївська бібліотека, організувавши виставку цікавих книг для дітей.  Працівники Купріянівського сільського будинку культури та Купріянівської бібліотеки на високому рівні підготували для діточок ігрову програму, вікторини та безліч святкових цікавинок. Організатори заходів запросили для дітей батути, солодку вату, попкорн, тир. Всі діти святкових заходів отримали безліч позитивних емоцій та на завершення солодощі і морозиво. Велику подяку за допомогу в організації свята працівники закладів культури, учасники та батьки висловлюють Матвіївському сільському голові Олексію Гладишеву, депутатам, старостам Матвіївської сільської ради та підприємцям громади.