Шановні користувачі, орендарі , власники земельних ділянок та об”єктів нерухомого майна, що розташовані на території Матвіївської сільської ради!

Відділ містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства,  комунальної  власності та земельних відносин повідомляє Вас про обов’язковість сплати земельного податку,  орендної плати та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки .

За несплату місцевих податків і зборів,  Ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також  наносите збитки місцевому бюджету за несплату податків і зборів.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти та ін.

Для отримання реквізитів для сплати місцевих податків і зборів, ви можете звернутися до відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства,  комунальної  власності та земельних відносин.

Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та, у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання.

Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок на землю, передаватимуться до Вільнянського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області для нарахування штрафних санкцій. Невиконання інших зобов’язань землекористувачів розглядатимуться в судовому порядку.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до 30.08.2021 року.