Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо Вас із світлим та прекрасним святом- Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким воно буде.

Бажаємо маленьким жителям нашої громади міцного здоров’я, добра, радості та щасливого дитинства!

З повагою сільський голова Олексій Гладишев.