V Всеукраїнський фестиваль-конкурс “KIRILLOVKA-FEST”

З 21 по 25 травня 2021 року на території смт. Кирилівка проходить V Всеукраїнський фестиваль-конкурс “KIRILLOBKA-FEST” в якому взяли участь представники восьми областей України!22 травня 2021 року творчі колективи Матвіївської сільської ради взяли участь у заході.Аліна Кононенко – солістка, Аліна Назаренко – солістка та Каріна Курченко в дуеті “Діамант”, Марія Піддубна, Марія Мащенко, Маргарита Захарченко, народний фольклорний самодіяльний колектив “Вечорниці” гідно представили Матвіївську територіальну громаду на фестивалі – конкурсі! Щиро дякуємо за підтримку Матвіївському сільському голові Олексію Гладишеву і допомогу в організації поїздки та згуртовану взаємодію відділу освіти та Матвіївського ЗНВК “Всесвіт” Матвіївської сільської ради!!!Також щиро дякуємо організаторам фестивалю!!!