Матвіївська громада відзначила міжнародний день сім`ї

Сім’я – це основний елемент суспільства, з неї починається життя людини і відбувається формування особистості.

Міжнародний день сім’ї відзначають 15 травня. Свято було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН. Святкування цього дня є звернення уваги громадськості на численні проблеми сім’ї.

«Мама, тато, я – спортивна сімя» під такою назвою у Матвіївській територіальній громаді пройшли спортивні, ігрові програми для дітей та родин на свіжому повітрі у Новософіївському сільському будинку культури, Купріянівському сільському будинку культури, Матвіївському центі культури і дозвілля, та на спортивному майданчику у селищі Кам’яному метою яких було привітати всі родини громади зі святом та організувати спортивні сімейні заходи для родин громади, залучити до здорового способу життя, згуртувати їх у сімейному колі.

Заходи пройшли за підтримки Матвіївської сільської ради та за дорученням Матвіївського сільського голови Олексія Гладишева, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Олена Лук’янчук привітала учасників заходів, вручила подяки Матвіївського сільського голови та солодкі подарунки.

Свої таланти спортивним командам та відвідувачам заходу подарували  учасники художньої самодіяльності закладів культури клубного типу.

Заходи на території громади пройшли у теплій, дружній атмосфері та святковому настрої.

Матвіївська сільська рада щиро вітає всі родини територіальної громади з Міжнародним днем сім’ї та бажає міцних родинних стосунків, сімейного затишку та добробуту, взаєморозуміння, поваги одне до одного, миру та міцного здоров’я!