Отримати субсидію з 1 травня можна після подання нових заяв та декларацій

Заяву можна подати особисто надіславши поштою або подати онлайн (через сайт Міністерства соціальної політики або через   єдиний портал електронних послуг).

Надіслані заяви та декларації в яких відсутній кваліфікований електронний підпис, необхідно буде підписати (паперову форму) заявником протягом місяця з дня подання заяви та декларації в електронній формі. В цьому випадку, житлова субсидія призначатиметься тільки після підписання зазначених документів у паперовій формі. Щоб підписати зазначені документи ,необхідно буде звернутись до підрозділу соціального захисту населення.

Для подання заяви і декларації у паперовій формі, можна звернутися до сільської ради за місцем проживання.

Для заповнення бланків треба мати: паспорт і код (громадян, які досягли 14-річного віку), свідоцтва про народження дітей, технічний паспорт на будинок, платіжні квитанції  або книжки ж-к-п.