Громада наводить лад

Днями у селах Купріянівка, Яковлеве та Кам`яне були проведені весняні прибирання. Погода посприяла. Першочерговими об’єктами  були визначені такі місця,  як пам’ятки культури, зони відпочинку та території біля адмін. будівель. Як результат: було прибрано та вивезено багато сміття та сухих дерев. Звісно, суботник — це маленька частинка роботи з упорядкування благоустрою нашої громади, але значний крок до її чистоти.

Окрему подяку Матвіївська сільська рада висловлює депутату Андрію Чайкіну за ініціативи якого в  селі Яковлеве було зроблено футбольний майданчик.  Та Сергію Меркеру за допомогу у вивезені сміття під час прибирання у селі Купріянівка. Сільський голова  Олексій Гладишев особисто долучився до прибирання та висловив подяку усім небайдужим  до корисної справи, усім хто  продовжує створювати комфорт власними руками і покращує  умови проживання у громаді. Дякуємо  людям, які знайшли час, покинувши власні справи, клопоти та долучилися до толоки, які не залишилися байдужими до чистоти навколо.

Закликаємо мешканців   бути свідомими і культурними: прибирати сміття біля своїх будинків, не засмічувати водойми, піклуватися про дерева і долучатися до суботників у майбутньому.