КОНКУРС «Створи писанку вдома»

З метою залучення до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури, відродження народних звичаїв та обрядів напередодні Великодніх свят Матвіївський сільський центр культури і дозвілля запрошує жителів Матвіївської територіальної громади взяти участь у online виставці-конкурсі писанок та великодніх композицій «Великодній кошик».

Кожен бажаючий має змогу продемонструвати свої творчі здібності і створити атмосферу свята не тільки вдома, а і поділитись online цією атмосферою зі своїми друзями та гостями нашої спільноти у Facebook «Матвіївський сільський центр культури і дозвілля».Незважаючи на обмеження у прямому спілкуванні, бажаємо всім позитиву в очікуванні світлого Христового Воскресіння та натхнення у створенні великодніх композицій. Умови конкурсу:- Власноруч виготовити з будь-яких матеріалів вироби, які підкреслюють тематику Великодня: писанки, крашанки, кошики, тощо;- Представити свої роботи у вигляді виставки;- Сфотографувати авторів робіт з поробками;- Викласти якісне фото у Facebookспільноту «Матвіївський сільський центр культури і дозвілля».

Додати наступні дані: прізвище, ім’я, вік автора; назва роботи.Конкурс проводиться за підтримки Матвіївської сільської ради до 5-го травня 2021 року. Учасники конкурсу за найкращі роботи будуть нагороджені подарунками.Нагородження переможців відбудеться 7-го травня. Про час та місце нагородження буде повідомлено після завершення конкурсу.